Події

Центр вакцинації

12 жовтня у ТЦ "Орнава" розпочав свою роботу центр вакцинації проти короновірусної хвороби, де всі бажаючі мають можливість зробити щеплення безкоштовно.Центр вакцинації знаходиться на 2му поверсі, навпроти магазину Фокстрот. Графік роботи: щоденно 9:00 -16:00. Щеплення проводиться вакциною CoronaVac. Детальнішу інформацію можна дізнатися за тел. (067) 881 10 66.Єдиною альтернотивою попередити Covid-19 є вакцинація.Бережіть себе та будьте здорові!

Dnipro-M

3️ дні яскравих промо від Dnipro-M у м. Тернопіль, біля ТЦ «Орнава»! З 28 по 30 квітня кожен бажаючий зможе протестувати інструменти Dnipro-M, взяти участь у цікавих конкурсах та розіграші цінних призів. Серед призів:⚙️ акумуляторний обприскувач Foresta BS-16;⚙️ акумуляторний обприскувач Foresta BS-12;⚙️ кутова шліфувальна машина Dnipro-M GL-125S;⚙️ інші цінні призи! ⬇️ Щоби дізнатись більше про програму промо та отримати знижку можете перейти на сайт. Для цього натисніть «Детальніше» під зображенням. 🛠 Dnipro-M – вітчизняний бренд, що виробляє надійну, перевірену тисячами справжніх майстрів садово-паркову техніку та електроінструменти. Розробки компанії допоможуть Вам створювати із задоволенням, а сервісний центр №1 в Україні дозволить відчувати себе захищеним від непередбачуваних ситуацій. Компанія має мережу із близько 300 фірмових магазинів в усіх містах України, тож Вам буде не складно знайти їх. Кажуть, що у своїх магазинах вони пригощають безкоштовною кавою та солодощами, а після професійних консультацій про інструмент, гайковерт полюбить навіть Ваша дружина. 🕓 Чекаємо Вас на нашому яскравому промо за адресою: м. Тернопіль, ТЦ «Орнава», вул. Анатолія Живова, 15А.

Сейл до 8 березняГаджети для твоїх луків!Знижки до -50% у ФокстротЗ 25 лютого до 10 березня.https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/15270

ЗИМОВИЙ РОЗПОДАЖ

Не пропусти🙃🙃🙃 ЗИМОВИЙ РОЗПРОДАЖ у ТЦ Орнава! Знижки до -70%😲😳

Замовити оренду

Дякуємо за заявку

Очікуйте на відповідь менеджера

Сталась помилка

Спробуйте ще раз